Uygulamalarımız

Cam Endüstrisi
» Otocam
» Şişe
» Züccaciye
Yiyecek İçecek Endüstrisi
» Transfer
» Paletleme
» DePaletleme
» Koli Dolum ve Koli Açma
Kağıt Endüstrisi
» Paletleme
Özel Endüstriyel Çözümler
» İşlemsel Proses
» Katlama Yapıştırma
» Müşteriye Özel Spesifik Makinalar
» Robotlar
» Kamera Uygulamaları
Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Paletleme Sistemi

İki ayrı üretim hattından çıkan kağıt havlu ve tuvalet kağıtlarının paletlenmesini sağlamaktadır. Sistemde bir adet robot, ürün konveyörleri, ürün çevirme konveyörü, merkezleme ve ikizleme (üst üste koyma) ünitesi, palet konveyörleri ve palet magazin birimleri bulunmaktadır.

 

Üretim hattından çıkan paketlenmiş tuvalet ve havlu kağıtları ürün konveyörleri üzerinde önce merkezlenir, ihtiyaca göre ikizlenir, matrsi durumuna göre çevirilir yada geldiği gibi gitmesi sağlanmaktadır. Robot alma noktasında yarım paletlik matris oluşturulur ve robot her seferinde iki yarım matrisi arka arkaya alarak tek seferde palet üzerine tam layer bırakmaktadır.

 

Sistemde iki paletleme noktası bulunmaktadır. Palet magazin aktarma konveyörleri sayesinde her iki paletleme noktasına da palet besleyebilmektedir. Dolan paletler rulo konveyörler üzerinde yürütülür ve sistemde yer alan döner tablalar aracılığı ile ayrı iki paletleme noktasından gelen paletler birleştirilir. Daha sonra dolu paletler sistem çıkışında opsiyonel olarak sunulan streçleme ünitesine sevk edilir.« Geri