Uygulamalarımız

Cam Endüstrisi
» Otocam
» Şişe
» Züccaciye
Yiyecek İçecek Endüstrisi
» Transfer
» Paletleme
» DePaletleme
» Koli Dolum ve Koli Açma
Kağıt Endüstrisi
» Paletleme
Özel Endüstriyel Çözümler
» İşlemsel Proses
» Katlama Yapıştırma
» Müşteriye Özel Spesifik Makinalar
» Robotlar
» Kamera Uygulamaları
FANUC LR Mate 200iC

Yüksek Hızlı Robot – LR Mate 200iC
Kısıtlı Dar Alanlarda Çalışabiliyor

FANUC Robotics ‘den yeni LR Mate 200iC serisi robotları yüksek başarı oranlı son nesil LR Mate serilerindendir. Avrupa’da 2300 den fazla ünite devreye alınmıştır. Sınırlı alanlarda pozisyon alabilmesi için hafif, ince ancak dayanımlı kol yapısına sahiptir.

Amacına uygun otomasyon sistemlerinizde doğru seçenek olan LR Mate 200iC altı eksenli ve 5 kg yük kaldırma kapasitesine sahiptir.

Endüstride standart kabul edilen 1 kg ile 25mm yukarı, 300mm yana ve 25mm aşağı testini, LR Mate 200iC 0.49 saniye tamamlamıştır. Bu da dakikada 120 tutuş veya çevrim anlamına geliyor.
Sadece 27 kg gelen ince bedenli LR Mate 200iC robotu, isterseniz tavana, duvara veya yere sabitleyip çalıştırabilirsiniz.

Hafif gövdeli ve birçok bağlantı pozisyonunun olması Flokontrol gibi entegratörlere tasarım kolaylığı, çabuk üretime geçme gibi avantajlar sağlıyor.

Herhangi bir uygulamada esneklikten bahsederken robotun çalışma alanının büyüklüğü etkendir. LR Mate 200iC, 700 mm’lik bir yarıçapta çalışabilmesi, 6 eksenli olması ile tut&bırak uygulamalarında geniş bir seçenek alanı oluşturuyor.

Fanuc Robotics LR Mate 200iC kompakt R-30iA kontrolörünü kullanıyor. Fanuc’un bu yeni nesil akıllı kontrolörü kameralı uygulamalar ve farklı eksen kontrol opsiyonlarına sahiptir. Ayrıca tüm gövde için IP 67 koruma sınıfı da opsiyonlar arasında sunuluyor.
Bu özellikler robotumuza aşağıdaki uygulamalarda kullanılabilmesini sağlamaktadır:

•Makine yükleme ve boşaltma
•Malzeme tut&bırak uygulamaları
•Parça temizleme
•Montaj hatları
•Test ve ölçü istasyonlarında
•Kesme, taşlama, çapak alma ve parlatma işlemlerinde
•Paketleme« Geri