Uygulamalarımız

Cam Endüstrisi
» Otocam
» Şişe
» Züccaciye
Yiyecek İçecek Endüstrisi
» Transfer
» Paletleme
» DePaletleme
» Koli Dolum ve Koli Açma
Kağıt Endüstrisi
» Paletleme
Özel Endüstriyel Çözümler
» İşlemsel Proses
» Katlama Yapıştırma
» Müşteriye Özel Spesifik Makinalar
» Robotlar
» Kamera Uygulamaları
ROBOTLU KOLİ DOLUM SİSTEMLERİ
Sistemler, hattan gelen ürünleri, belirtilmiş gruplar halinde karton kutuların içine yerleştirilmesini gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın >>
ROBOTLU TİP ŞİŞE PALETİZER - SİSTEM 2
Sistemde belirli matriste paketlenmiş şişeler rulo konveyör üzerinde ilerlemektedir. Paletleme matrisini oluşturmak için ilk sıra şişeler 90 derece döndürülmekte diğerleri olduğu şekilde bırakılmaktadır. Sıra tamamlandığı zaman şişe paketleri gruplam

Detaylı bilgi için tıklayın >>
ROBOTLU TİP ŞİŞE PALETİZER - SİSTEM 1
Paletleme sistemleri, ürünlerin boş paletler üzerine belirli gruplar halinde dizilimini gerçekleştirir. Ürünlere bağlı olarak robotlu veya robotsuz olarak paletleme sistemleri gerçekleştirilebilir. Firmamız damacana, koli, şişe, kavanoz gibi farklı ü

Detaylı bilgi için tıklayın >>
STAKER
Staker, üretim hattından gelen şişeleri paletlemek amacıyla ayrı bir konveyör sistemine gruplar halinde aktaran bir ünitedir. Şişe ebat ve palet üzerindeki indekse göre şişeleri bant sistemi ile senkron olarak öteleme yaparak gruplandırmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın >>
SOĞUK KAPLAMA SİSTEMİ
Şişeler soğutma bandından çıktıktan sonra yüzeylerindeki kırılganlığı azaltmak için dış yüzeyine bir kaplama yapılır. Bu kaplamanın tatbik edilmesi için uygulanan özel bir çözümdür.

Detaylı bilgi için tıklayın >>
1 2 3